Ładowanie Wydarzenia
To wydarzenie minęło.

Jeśli pracujesz już z metodą EEG Biofeedback (Neurofeedback/NFB) i chcesz poszerzyć istniejącą już wiedzę, to ten kurs jest dla Ciebie! W jego trakcie poznasz tajniki, które są istotne w dziedzinie neuroterapii oraz zdobędziesz niezbędną, rozszerzoną wiedzę i praktykę. Program szkolenia zawiera nie tylko obsługę oprogramowania i urządzeń do EEG Biofeedback, ale przedstawia także najnowsze doniesienia naukowe oraz metody treningowe, które wspomagają terapie NFB na całym świecie.

Cele edukacyjne:

 • Przekazanie wiedzy niezbędnej do prowadzenia świadomej i bezpiecznej neuroterapii
 • Omówienie oceny klinicznej, badań wstępnych i okresowych, ustalanie protokołów treningowych oraz nadzoru pacjenta.
 • Omówienie szczegółów dotyczących terapii pacjentów z ADHD, ADD, zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD), padaczką, zaburzeniami lękowymi, problemami szkolnymi
 • Nauka obsługi urządzeń, oprogramowania, prowadzenia sesji treningowej w trakcie zajęć praktycznych z urządzeniami

Szkolenia prowadzone są w małych grupach – maksymalnie 9 osobowych, co zapewnia możliwość konsultacji i dostępność do urządzeń dla każdego z kursantów.

Zakres szkolenia:

Część teoretyczna:

 • omówienie 10 kwestii, które są niezbędne do skutecznej neuroterapii. Dlaczego terapia w niektórych gabinetach jest bardziej skuteczna, niż w pozostałych?
 • przedstawienie 10 przypadków pacjentów z omówieniem problemów, interpretacją wyników EEG i QEEG oraz osiągniętymi zmianami.
 • omówienie szczegółów dotyczących terapii pacjentów z ADHD, ADD, zaburzeniami ze spektrum autyzmu (ASD), padaczką, zaburzeniami lękowymi, problemami szkolnymi
 • diagnostyka okresowa – jak ocenić postępy w terapii?

Część praktyczna:

 • wykonanie, omówienie badań wstępnych i okresowych miniQEEG, interpretacja wyników.
 • istota dobrze wykonanych badań, eliminacja artefaktów, wpływ na wyniki

Część praktyczna zawiera zapoznanie się z urządzeniami oraz pracę w grupach z innymi osobami. Przedstawione zostaną różne urządzenia najczęściej spotykane w polskich gabinetach, tj. Thought Technology, BrainMaster, Elmiko, Alien, Pendant oraz omówione zalety i słabości każdego z nich. Wykorzystane programy: SKIL, BioGraph Infiniti, Bioexplorer, EEG DigiTrack, BrainMaster.

Regulamin:

 1. O kwalifikacji na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.
 2. Wszystkie szkolenia organizowane przez NEUROMASTER są certyfikowane.
 3. Do rezerwacji miejsca wymagane jest przesłanie formularza zgłoszeniowego.
 4. Organizator zastrzega możliwość odwołania szkolenia w przypadku zgłoszenia się mniej niż 4 uczestników lub ich rezygnacji, do 2 dni przed planowanym szkoleniem. Koszt opłaty za szkolenie zostanie zwrócony w ciągu 7 dni lub będzie do wykorzystania na kolejną edycję. Organizator nie odpowiada za pozostałe koszty np.: transportu czy noclegu.
 5. Każde szkolenie stacjonarne kończy się testem sprawdzającym. Osoba z najwyższym wynikiem otrzymuje voucher z 50{25e6c896c9532080910207ff54e6d5b4c1f65fd5f41dd42204338420ac9d9438} rabatem na szkolenie stacjonarne na kolejnym poziomie.

Zapisy: