Organizujemy szkolenia, staże oraz indywidualne konsultacje dla terapeutów na wszystkich poziomach od podstawowych (I stopnia) po kursy zaawansowane (II i III stopnia) oraz indywidualne konsultacje, z metod:

Prowadzimy warsztaty i szkolenia na urządzeniach producentów:

  • Thought Technology,
  • Elmiko,
  • Brainmaster,
  • BrainClinics,
  • Pendant,
  • Deymed, Alien
  • Hearthmath
  • i innych.

Oferowane kursy pokrywają wymagania BCIA Blueprint, do zdobycia certyfikatu BCIA-BCN (Biofeedback Certification International Alliance – Board Certified in Neurofeedback):

  • Wstęp do Neurofeedback – 4 godziny
  • Podstawy neurofizjologii i neuroanatomii – 4 godziny
  • Aparatura i elektronika – 8 godzin
  • Badania naukowe, skuteczność metod – 2 godziny
  • Wpływ leków – 2 godziny
  • Planowanie terapii – 12 godzin
  • Etyka zawodowa – 4 godziny

Każde szkolenie odbywa się z udziałem zaproszonych polskich lub zagranicznych specjalistów, kończy się wewnętrznym egzaminem oraz zdobyciem certyfikatu.

Jestem bardzo zadowolona z udziału w kursie. Pan Piotr to człowiek posiadający ogromną wiedzę, którą cierpliwie i w przystępny sposób potrafi przekazać. Mimo że wiadomości było bardzo dużo, jak na trzy dni, to dzięki Panu Piotrowi miałam możliwość dobrze je zapamiętać i utrwalić. Bardzo dziękuję za miłą atmosferę, która panowała na zajęciach.

Anna, Poznań - 2018

Szkolenie bardzo profesjonalne. Jestem zadowolona. Bardzo ciekawie przygotowane wykłady, dużo ciekawostek jak i ćwiczenia praktycznych.
Zaraźliwy entuzjazm i pasja osoby prowadzącej.

Dziękuję przede wszystkim za przemiłą atmosferę która powodowała, że długie godziny na zajęciach były po prostu ogromną przyjemnością.

Marta, Warszawa - 2017

Z uczestnictwa w kursie jestem bardzo zadowolona. Szkolenie rzeczowe, konkretne. Prowadzący wykazywał się wysoką wiedzą, atmosfera bardzo przyjazna i miła. Wiedza przekazywana w sposób przystępny pomimo złożoności tematu. Na każdym etapie można było dopytać o rzeczy niezrozumiałe. Zaprezentowany różny sprzęt pozwolił odkryć plusy i minusy każdego modelu. Przekazane materiały pozwalają pogłębiać zdobytą wiedzę, a niewielka ilość uczestników na szkoleniu pozwalała na indywidualizację pracy praktycznej przy urządzeniach do EEG Biofeedback.

Magdalena, Kraków - 2017

Kadra szkoląca:

Każde szkolenie odbywa się z udziałem zaproszonych specjalistów, którzy prowadzą część warsztatów.

 1. dr n. med. Piotr Sobaniec
Jego główna działalność kliniczna od lat związana jest z Uniwersytetem Medycznym w Białymstoku oraz Kliniką Neurologii i Rehabilitacji Dziecięcej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego. Główne tematy badawcze dotyczą terapii dzieci z autyzmem, ADHD i zaburzeniami uczenia się. Pozostałe zainteresowania łączą diagnostykę neurofizjologiczną: jakościową EEG, ilościową QEEG i analizę potencjałów wywołanych EP i ERP.
Pierwszy kontakt z neurofizjologią miał już w 2000 roku, zaś dalsza, nieprzerwana praca i rozwój w tematach neuroterapii trwają od 2005 roku. W ponad dziesięciu latach doświadczeń w zakresie działalności terapeutycznej, rehabilitacyjnej oraz biomedycznej szuka wyzwań klinicznych, które pozwolą poszerzyć wiedzę i doskonalić umiejętności. W pracy naukowej był głównym wykładowcą na UMB w zakresie biofeedback i neurofeedback oraz opiekunem studentów realizujących swoje prace magisterskie z neurofizjologii klinicznej. Szkoli terapeutów oraz motywuje ich do świadomej pracy opartej o badania naukowe.
Każdego roku spędza wiele tygodni na zagranicznych szkoleniach u swoich mentorów takich jak: dr Lynda i Michael Thompson, Jay Gunkelman, dr Barry Sterman, dr David Kaiser, dr Joel Lubar, dr Michael Linden, dr Stephen Porgues, dr Martin Anrs i wielu innych.
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, Politechniki Białostockiej, Wyższej Szkoły Medycznej w Białymstoku.
W 2012 roku dr Piotr Sobaniec odbył 4 miesięczny staż w klinice The ADD Centre® & The Biofeedback Institute of Toronto® (Kanada) u Prof. Lyndy i Michaela Thompson. Spełnił wszystkie wymagania i stał się pierwszym terapeutą w Polsce z międzynarodowym certyfikatem BCIA – Board Certified in Neurofeedback.
Od tego czasu jest wykładowcą i superwizorem wielu ośrodków w Polsce. Prowadzi warsztaty i konsultacje dla nowych neuroterapeutów w Polsce i za granicą. Od 2007 roku związany z
Biofeedback Federation of Europe (BFE) oraz ośrodkiem AKSON.
Założył i kieruje NEUROMASTER – Podlaskie Centrum Neurofizjologii w Białymstoku.
2. lek. Milena Żochowska-Sobaniec
Lekarz, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Aktualnie pracuje w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Alergologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Zainteresowania naukowe dotyczą neuroterapii, neurofizjologii wieku rozwojowego, analiz EEG i QEEG.

Ukończyła szereg polskich i zagranicznych szkoleń w tematyce EEG i Biofeedback, m.in z dr Lynda i Michael Thompson (
The ADD Centre® & The Biofeedback Institute of Toronto® – Kanada) , dr Erikiem Peper, Jay Gunkelnam czy dr Michaelem Linden oraz szkolenia I, II, III stopnia w NEUROMASTER.
 

Koszt:

Pojedynczy dzień szkoleniowy w NEUROMASTER kosztuje

Cena zawiera:

  • materiały szkoleniowe
  • certyfikat ukończenia kursu
  • bufet kawowy, obiad
  • dostęp do dodatkowych materiałów naukowych i szkoleniowych po szkoleniu
  • specjalne promocje dla absolwentów naszych szkoleń – napisz do nas,
    a otrzymasz kupon rabatowy na kurs na tym samym poziomie

Wystawiamy faktury.

Zapisz się na nasze najbliższe wydarzenia:

Napisz do nas

a odpowiemy najszybciej, jak to będzie możliwe